Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Išrinktas naujasis Neringos policijos viršininkas – Algirdas Budginas

Algirdas Budginas.

Algirdas Budginas.

Šią savaitę darbą pradės atranką laimėjęs naujasis Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Neringos policijos komisariato viršininkas Algirdas Budginas.

Trisdešimt aštuonerių komisaras, prieš tapdamas Neringos policijos vadovu, ėjo Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kretingos rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus viršininko pareigas.

Neringos, miesto Kuršių nerijoje, policijai vadovaus itin patyręs, per dvidešimt tarnybos metų policijoje sukaupęs profesionalas.

„Šiandienos policijos vizija – patraukli, motyvuota ir veiksminga policija žmogui ir Valstybei. Atsižvelgiant į tai, mano siekis daryti viską, kad šios vizijos prasmę ir atsakomybę suprastų kiekvienas policijoje dirbantis pareigūnas ir būtų tiek pat atsakingas, kaip ir bet kurio lygio vadovas. Pareigas, į kurias esu paskirtas, priimu kaip iššūkį. Sieksiu, kad Neringos gyventojai ir svečiai jaustųsi saugūs, kad jiems laiku būtų suteikta kokybiška pagalba. Bendram ir sutelktam darbui – saugiai aplinkai kurti – kviesiu ne tik komisariato darbuotojus, bet ir kiekvieną bendruomenės narį”, – mintimis apie tarnybos tikslus dalinosi naujasis viršininkas.

Komisaras gimė 1977 m. spalio 16 d., įgijo aukštąjį universitetinį išsilavinimą. 2009 m. baigė Mykolo Romerio universiteto magistrantūros studijas, jam suteiktas bioteisės magistro kvalifikacinis laipsnis.

Tarnybą vidaus reikalų sistemoje pradėjęs Kretingos rajono policijos komisariato kelių policininku, A. Budginas visą laiką dirbo viešosios policijos padaliniuose, užtikrindamas žmonių saugumą, rūpindamasis prevencine veikla ir didelį dėmesį skirdamas viešajai tvarkai palaikyti.

123456