Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Lapkričio pradžioje startuos Neringos savivaldybės seniūnaičių rinkimai

Pradedami Neringos savivaldybės seniūnaičių 2019–2022 metų kadencijos rinkimai. Kandidatų į seniūnaičius dokumentų registracija bus vykdoma 2019 m. lapkričio 4–13 dienomis.

Kandidatu į seniūnaičius gali būti pilnametis seniūnaitijos gyventojas, deklaravęs gyvenamąją vietą toje seniūnaitijoje, kurioje jo kandidatūra siūloma į seniūnaičius.

Seniūnaičiu negali būti renkamas: asmuo, kuris įstatymų nustatyta tvarka pripažintas kaltu dėl sunkaus ar labai sunkaus nusikaltimo padarymo ir turi neišnykusį ar nepanaikintą teistumą; asmuo, kuris yra įstatymų nustatyta tvarka uždraustos organizacijos narys; asmuo, kuris teismo pripažintas neveiksniu tam tikroje srityje; savivaldybės tarybos narys, savivaldybės administracijos direktorius, savivaldybės kontrolierius, savivaldybės administracijos valstybės tarnautojas.

Kandidatus į seniūnaičius gali siūlyti tik tos seniūnaitijos, kurioje renkamas seniūnaitis, gyventojai ir bendruomeninės organizacijos. Siūlymus raštu galima teikti, adresu Taikos g. 2, 1 kab., Neringa, savivaldybės administracijos darbo dienomis darbo laiku, siųsti el. paštu edita.vaiciuniene@neringa.lt. Į savivaldybę gali kreiptis ir pats kandidatas, tačiau jis turi pateikti raštą, įrodantį, kad jo kandidatūrą siūlo tos seniūnaitijos gyventojai ar bendruomeninės organizacijos.

Kandidatų į seniūnaičius sąrašas bus patvirtintas 2019 m. lapkričio 15 d. ir paskelbtas viešai.

Seniūnaičių rinkimai vyks 2019 m. lapkričio 18–27 d. gyventojams balsuojant raštu.

Seniūnaičių sąrašas bus patvirtintas 2019 m. lapkričio 29 d. ir paskelbtas viešai. Jei seniūnaičiai bus išrinkti ne visose seniūnaitijose, bus skelbiami pakartotiniai rinkimai.

Išsamesnė informacija apie Neringos savivaldybės seniūnaičių rinkimus skelbiama savivaldybės interneto svetainėje www.neringa.lt, nuorodos: „Struktūra ir kontaktai“, „Seniūnaičiai“.

Kviečiame būti aktyviais!

Neringos savivaldybės informacija

123456