Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Virgilijui Aleknai įteiktas sporto garbės komandoro ženklas

alekna„Man didelė garbė būti tarp garbingo amžiaus šviesių sporto žmonių, kurie buvo pagerbti praėjusią savaitę. Tai pirmas svarus departamento apdovanojimas. Džiaugiuosi, kad vis dar esu sportininkas, kovoju ir ruošiuosi finaliniam Olimpinių žaidynių etapui“, – priimdamas Kūno kultūros ir sporto departamento Sporto garbės komandoro ženklą „Už nuopelnus Lietuvos sportui“ sakė Virgilijus Alekna. 

Apdovanojimas jam buvo skirtas 40-ties metų proga už labai didelį indėlį į lengvosios atletikos sportą. Sveikindamas garbų sportininką, Kūno kultūros ir sporto departamento direktorius Klemensas Rimšelis, pažymėjo, kad šis ženklas yra valstybės padėka už ilgalaikius nuolatinius pasiekimus, kurie mus visus skatina didžiuotis savo šalimi. Departamento vadovas taip pat palinkėjo, kad Olimpiadoje visi lūkesčiai pasiteisintų, ir „galva nepakištų kojos“.   

Praėjusią savaitę, vasario 16-osios išvakarėse, buvo pagerbta daugiau nei 40 garbingo amžiaus sportininkų, trenerių, sporto mokslininkų. V. Alekna tuo metu buvo treniruočių stovykloje Lenkijoje, todėl apdovanojimas jam įteiktas atskirai. 

Kūno kultūros ir sporto departamento informacija

 

Neringos.info

123456